Biz Kimiz?

Reel Alüminyum

Reel Alüminyum 2001 yılında Gebze’de üretime başlamıştır. Şirketimiz, kuruluşunun ilk yıllarından itibaren müşterilerinin ihtiyaçlarına cevap verebilmeyi hedef belirlemiş, günden güne büyüyerek ve kapasitesini arttırarak üretimine devam etmiştir. Ürün çeşitliğini ön plana çıkararak alüminyum profil konusunda üst düzey bir hizmet sunmuş ve bir çok kurum ve kuruluşun tercin ettiği marka haline gelmiştir.

Ürünlerimiz, 3000 m2’lik tesisimizde oldukça profesyonel, tecrübeli ve dinamik personelimiz tarafından itina ile imal edilmektedir. Üretim tesisimiz; en son teknolojinin kullanıldığı entegre üretim potansiyelinde açılmış olup; Ekstrüzyon ünitesi, Kalıphane, mekanik işlem, boyahane tesisi ile donatılmıştır.

Kısa süre içerisinde büyüyerek, piyasanın ihtiyaçlarına cevap verecek kapasiteye ulaşan şirketimiz; sayısı binleri aşan, çok çeşitli bir ürün yelpazesine sahiptir. Ürün yelpazemizin bu kadar geniş olmasının başlıca sebebi; AR-GE bölümünün tüketici ve piyasa ihtiyaçlarını hedef edinen yeni ürünler geliştirmekteki başarısında yatmaktadır.
Ürünlerimiz, üretim aşamasında olduğu gibi pazarlama aşamasında da oldukça tecrübeli ve dinamik kadroyla gerek yurt içerisinde, gerekse yurt dışında başarılı bir şekilde pazarlanmaktadır.